SEZON 8 - 2014 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 8 - 2014

ARCHIWUM

  Polowanie to od pradawnych dziejów domena mężczyzn. Ale kobiety przez wieki nie próżnowały, i najpierw zdobyły traktory, a teraz z karabinem na plecach ruszają do lasu polować...

  Jeśli nie mogliście się doczekać drugiej części polowania Polskich Dian to możecie odetchnąć. Jeszcze więcej emocji, jeszcze więcej strzałów i jeszcze więcej pozyskanych... pudeł:)

  Pracowita ekipa magazynu Darz Bór tym razem wsiadła w samochód i udała się daleko na zachód, bo aż do Dortmundu, w którym odbywały się ponoć największe targi dla myśliwych.

  Tym razem bierzemy udział, i to nie tylko z kamerą i mikrofonem, ale także z dwururką, w dużym polowaniu kilkunastu kół łowieckich w powiecie Łęczyckim na rudego lisa.

  Dzisiaj zobaczycie jak skończyły się Wielkie Powiatowe Łowy na lisa w Uniejowie. Zabierzemy was także na chwilę do Norymbergi, szukać dla Was nowinek ze świata łowiectwa.

  Największe targi dla myśliwych i pasjonatów łowiectwa IWA w Norymberdze stają przed Wami otworem. To zaledwie wstęp przed tym co Was czeka już niedługo.

  Zapraszamy na duże i dość długie polowanie z Niemieckim Terierem Myśliwskim na chytrego lisa. Rudzielca wraz z pieskami szukaliśmy w sztucznych norach i w stogach.

  W I części polowaliśmy na sztucznych norach, ale z miernym skutkiem. Dzisiaj kontynuujemy polowanie, w trakcie którego jeden z rudzielców o mało nie stratował nam kamery...

  Testujemy kolejne auto, jakie trafiło w nasze ręce. Z lasu udamy się na salony i podpatrzymy, jak diany z Polski łączą się pod szyldem nowego stowarzyszenia dla polujących pań.

  Pora na zabawy z bronią. A ściślej rzecz ujmując postanowiliśmy wykorzystać targi w Norymberdze na poszukiwania ciekawych z punktu widzenia Polskiego myśliwego egzemplarzy broni.

  Zapraszamy na drugą część specjalnego wydania magazynu, poświęcone tylko i wyłącznie broni myśliwskiej. Dzisiaj pora na firmy Sako, Merkel, Browning Czechów z CZ-ki.

  Zapraszamy na relację z pierwszych w tym sezonie zawodach sześcioboju myśliwskiego o Puchar Browninga. W drugiej części programu poszukamy recepty na udaną imprezę myśliwską.

  Po wizytach na zagranicznych imprezach targowych pora sprawdzić jak mają się nasze rodzime targi. Nie oczekiwaliśmy światowych premier i ekskluzywnych modeli broni ale...

  W kolejnym odcinku magazynu Darz Bór wracamy na targi, które z samym polowaniem nie mają wiele wspólnego, za to mogą w nim wydatnie pomóc, jeśli tylko potrafimy dobrze szukać.

   Na zaproszenie Kolegów z Koła Łowieckiego "Knieja" w Lubinie, mieliśmy okazję uczestniczyć w bardzo sympatycznym rozpoczęciu sezonu polowań na rogacza.

  Tydzień temu uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu sezonu na rogacza w kole łowieckim KNIEJA w Lubinie. Po ceremonii nastał czas polowania, które dzisiaj kontynuujemy.

  Były 2 odcinki magazynu poświęcone tylko nowoczesnej i tej bardziej tradycyjnej broni dla myśliwego, więc nie może zabraknąć odcinków specjalnych poświęconych optyce.

  W kolejnym odcinku Darz Bór wracamy na targi, aby sprawdzić kolejne nowości ze świata optyki myśliwskiej. Tym razem zajrzymy do Meopty, Burrisa i Sightrona, Steinera czy francuskiej Leiki.

  Dobra gąska nie jest zła, zwłaszcza z sosem malinowym. Ale zanim na nią zapolujemy, wybraliśmy się z myśliwymi i ornitologami na Kiszkowskie stawy, złapać ich jak najwięcej w... sieci.

  Tydzień temu zaczęliśmy przygodę na stawach Kiszkowskich, po których ganialiśmy dzikie gęsi. A że obszar łowów był bardzo duży, dzisiaj wracamy na moczary aby podsumować akcję.

  Czy Przemek może się obawiać o swoją posadę, czy bardziej o reakcję żony? :) Zapraszamy na relację z turnieju strzeleckiego, na który wstęp miała tylko płeć piękna.

  Darz Bór to program dla myśliwych, choć okazuje się, że oglądają nas nie tylko polujący. Tak jak nie tylko myśliwi, coraz częściej odwiedzają łowieckie festyny.

  Czas biegnie i w końcu przyszła pora na wakacje i... krótką przerwę w emisji magazynu Darz Bór. Dlatego pozwoliliśmy sobie na małe podsumowanie tego, co już za nami.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego