SEZON 6 - 2013 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 6 - 2013

ARCHIWUM

  Tym razem przeprowadziliśmy bardzo interesującą rozmowę ze specjalistą od trofeów myśliwskich. A że teraz najczęściej polujemy na koziołki, to właśnie im poświęciliśmy czas antenowy.

  Szukamy różnic między noktowizorem analogowym a noktowizorem cyfrowym. Do tego druga część rozmowy na temat poprawnej selekcji kozłów, na które już niedługo zapolujemy.

  Jak zgodnie z prawem i skutecznie zastawić pułapkę żywołowną. Pokażemy Wam nowego przyjaciela, nocnego strażnika. Zajrzymy też do lasu po zmroku z kamerą termowizyjną.

  Tym razem zabieramy widzów na sympatyczny festyn łowiecki w Przemyślu oraz sprawdzimy zawartość naszej pułapki, którą zastawiliśmy w poprzednim odcinku.

  Po krótkiej, wakacyjnej przerwie, czas na zapowiedź tego, co czeka naszych widzów w kolejnych odcinkach programu. Nie uprzedzamy więc faktów, i zapraszamy do oglądania.

  Kolejny Raz Kamera Magazynu Łowickiego Darz Bór odwiedziła Połczyn Zdrój, gdzie myśliwi i leśnicy, wraz z rodzinami spotkali się na Euroregionalnych Spotkaniach Łowieckich.

  W kolejnym odcinku zabierzemy Was na mistrzostwa Polski w wieloboju myśliwskim dla powszechniaków. Zajrzymy także na III Kongres Kultury Łowieckiej do podwarszawskiej Jachranki.

  Tym razem zabraliśmy do lasu zamiast broni aparat fotograficzny, i wraz z sympatyczną koleżanką Kasią bawiliśmy się z jeleniami w chowanego. Porozmawialiśmy też o fotografii...

  Dzika kaczka w jabłkach czy w rosole? Żeby mieć taki dylemat, trzeba najpierw pofatygować się w łowisko, i taką kaczkę sobie upolować. A najlepiej dwie, wtedy dylemat się sam rozwiąże:)

  To już niemal coroczna tradycja, że magazyn Darz Bór gości na największym Hubertusie myśliwskim w Polsce - czyli w Spale. Tym razem mamy dla Was polowanie na grubego zwierza.

  Kolejny odcinek magazynu Darz Bór to kolejna wizyta na tegorocznym Hubertusie Spalskim. Tym razem przenosimy się z łowów na grubego zwierza i lądujemy wśród świszczącego śrutu...

  Trzecia część relacji z Hubertusa Spalskiego. Tym razem uwagę skupimy na uroczystym pokocie, sprawdzimy jak organizatorzy zadbali o podniebienia gości oraz część artystyczną.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego