SEZON 5 - 2013 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 5 - 2013

ARCHIWUM

  Tym razem cały odcinek poświęcony polowaniu na lisa. Do pomocy zabraliśmy kolegę Piotra oraz zestaw różnych wabików. Który okazał się najlepszy i czy udało się coś przywabić...?

  Zapraszamy na odcinek w całości poświęcony specyficznemu rodzajowi polowania na drapieżniki. Tym razem szukaliśmy rudej kity w wielkich stogach balotowanej słomy.

  Tym razem dzielimy się z Wami naszymi wrażeniami z największych targów IWA Outdoor & Classic w Norymberdze. Poza tym, odwiedziliśmy z kamerą coroczną wycenę trofeów.

  W 52 odcinku poszukamy wnyków i innych odrażających urządzeń, jakimi posługują się kłusownicy. Sprawdzimy też, jak będzie wyglądał w tym roku sezon strzelecki.

  Pierwsza część relacji z jednej z największych imprez w Polsce dla myśliwych i pasjonatów łowiectwa. Z naszą kamerą staraliśmy się zajrzeć w każdy kąt targów Expo Hunting 2013.

  W drugie części relacji ciąg dalszy szukania ciekawostek wśród wystawców. Do tego między innymi sympatyczna pogawędka z wabiarzami i treserką drapieżnych ptaków.

  Odcinek 55 w całości poświęcony jest broni myśliwskiej. Zobaczymy jakie nowinki przygotowali dla myśliwych producenci, tacy jak Mauser, Sauer, Browning, Merkl, Blaser czy Winchester.

  W kolejnym odcinku zabierzemy Was na zawody tropowców i posokowców, aby przybliżyć nieco zasady i przebieg konkursu. Na targach w Norymberdze przyjrzymy się optyce celowniczej.

  Tym razem impreza Hubertus Expo 2013, która odbyła się w ostatni weekend kwietnia w Warszawie. Zapraszamy do zwiedzania razem z naszą kamerą i nieco szalonym redaktorem.

  Przed Wami druga część relacji z targów Hubertus Expo. Tym razem czas na Klub Sokolników, wabienie jeleni, jazdę samochodem po dachu stodoły i wiele, wiele innych.

  Na pierwszy ogień poszły zawody w strzelectwie długodystansowym Long Shot. Zabawimy się też prądem, stawiając ze specjalistami krok po kroku ogrodzenie elektryczne.

  W Drawsku Pomorskim odbyły się jedne z ciekawszych zawodów strzeleckich w Polsce. Myśliwi mogli zweryfikować swoje umiejętności w warunkach zbliżonych do tych w łowisku

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego