SEZON 4 - 2013 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 4 - 2013

ARCHIWUM

  W odcinku 37 odwiedzimy dzieci, które zbierały karmę dla zwierząt, towarzyszymy Mikołajowi w poszukiwaniu prezentów dla myśliwych i zajrzymy do kuchni, aby rozpocząć przygotowania świąteczne.

  W odcinku 38 porozmawialiśmy ciekawych o kolimatorach, szukaliśmy prezentów dla myśliwych oraz rozrabialiśmy w kuchni, w której usmażyliśmy małe rydzyki:)

  W odcinku 39 było ostatnie spotkanie z najbardziej myśliwskim Mikołajem, porozmawialiśmy o dopłatach dla kół myśliwskich oraz zajrzeliśmy do kuchni, w której próbowaliśmy udusić zająca.

  40-sty odcinek magazynu Darz Bór to trochę wspomnień. Do tego trochę kulinarnych popisów Krzysztofa Lechowskiego i życzenia noworoczne dla wszystkich myśliwych i nie tylko.

  W odcinku 41 wybraliśmy się na długie polowanie, na które zabraliśmy kilka przydatnych w łowisku gadżetów oraz zaprosiliśmy do naszego studia specjalistę od balistyki dr Zbigniewa Masłowskiego.

  Kolejna porcja bardzo ciekawych informacji od dr Zbyszka Masłowskiego, do tego szybki przegląd ważniejszych imprez targowych, jakie czekają na myśliwych i miłośników łowiectwa.

  Najnowsze gry wideo dla myśliwych i nie tylko. Poza tym kolejna porcja ciekawostek ze świata broni i amunicji w naszym cotygodniowym spotkaniu z doktorem Zbyszkiem Masłowskim.

  W programie oprócz redaktora wystąpiły trzy pastorały, z 1, 2 i 3 nogami. Do tego rozmowa na temat amunicji i przydatnych w naszych warunkach kalibrach.

  W tym odcinku zastanawialiśmy się nad przydatnością noktowizora na polowaniu. Wraz z doktorem Zbyszkiem Masłowskim przytoczymy trochę faktów na temat montażu i ustawień lunety.

  W odcinku 46 pozwoliliśmy sobie na małą polemikę ze środowiskiem tak zwanych obrońców przyrody, którzy po raz kolejny bez pardonu zaatakowali myśliwych i tradycje łowieckie w Polsce.

  W odcinku 47 z dr Masłowskim porozmawialiśmy o szkoleniu przyszłych myśliwych oraz zajrzymy do lasu, w którym natknęliśmy się na akcję dokarmiania zwierzyny przez dzieci.

  W tym odcinku przy okazji polowania na drapieżniki, pytamy specjalistę o najlepsze rasy na takie łowy. Przybliżymy też polowanie na stogach, oraz zakończymy cykl felietonów z dr Masłowskim.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego