SEZON 3 - 2012 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 3 - 2012

ARCHIWUM

  W odcinku 25 sprawdzimy jak radzą sobie w akcji słowackie Kopowy oraz porozmawiamy o ich hodowli. Do ego zabierzemy Was na kolejną lekcję na strzelnicy. Zapraszamy.

  W odcinku 26 odcinku poznamy jak strzelać skeet i trap, policzymy szkody łowieckie i porozmawiamy o ich ograniczaniu oraz sprawdzimy jak PZŁ przyciąga myśliwych na strzelnicę.

  W odcinku pomówimy o zabezpieczeniu upraw przed szkodami, zajrzymy na mistrzostwa Polski w strzeleckim sześcioboju oraz odwiedzimy imprezę jaką od lat organizują myśliwi z Węgorzewa.

  W kolejnym odcinku zabierzemy Was na łowiecki festyn do Tomaszówka pod Łodzią. Zobaczymy jak w 40 minut można zbudować zwyżkę oaz sprawdzimy jak myśliwi radzą sobie z jazdą w terenie.

  Tym razem pojedziemy do Węgorzewa na apetyczny konkurs. Zabierzemy do lasu dwie lornetki aby je przetestować w trudnych warunkach oraz porozmawiamy na temat myśliwskich piesków.

  W tym odcinku zabierzemy Was na fajną imprezę dla myśliwych. Z wiceministrem środowiska porozmawiamy o promocji łowiectwa w Polsce oraz zajrzymy na dosyć nietypowy konkurs strzelecki.

  W odcinku 31 załapiemy się na jurora w konkursie na najlepszą dziczyznę. Porozmawiamy o promocji dzikiego mięsa w Polsce a także odwiedzimy z naszą kameą konkurs fotograficzny.

  Odcinek w całości poświęcony Hubertusowi Spalskiemu 2012. Msza myśliwska, potem polowanie na pióro w ciężkich warunkach pogodowych i tradycyjny pokot. Darz Bór.

  Odcinek 33 to druga część relacji z Hubertusa Spalskiego 2012. Tym razem między innymi zajrzymy do kotła i weźmiemy udział w pokazach myśliwskich psów i drapieżnych ptaków.

  W odcinku 34 porozmawiamy o historii Hubertusa Spalskiego i o jego przyszłości, zapytamy specjalistów jak zrobić dobrą nalewkę oraz porozmawiamy na temat konserwacji broni.

  Tym razem przez cały odcinek gościmy z kamerą, ale i karabinem, na polowaniu Hubertowskim w Borach Dolnośląskich. Zapraszamy na I Wielkie Łowy Borów Dolnośląskich.

 W odcinku 36 porozmawiamy o działaniach ograniczających szkody łowieckie w rolnictwie. Przybliżymy zasady obowiązujące na polowaniu zbiorowym oraz nasmarujemy broń po sezonie.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego