SEZON 2 - 2012 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 2 - 2012

ARCHIWUM

  W 13 odcinku pokażemy najnowsze trendy w strojach myśliwskich, zapytamy pewnego Turka, dlaczego drzewo na kolby musi mieć po 300 lat oraz zajrzymy na Expo Hunting w Sosnowcu.

  W 14 odcinku zabierzemy Was nocą do lasu, aby przetestować latarki. Zapytamy też jak poprawnie usmażyć dziczyznę oraz zajrzymy do nowego magazynu dla pasjonatów łowiectwa.

  W 15 odcinku zaprezentujemybroń jaka trafiła na polski rynek, pokażemy nietypową ambonę, którą po polowaniu zabieramy do garażu oraz sprawdzimy ciekawe noże na każdą kieszeń.

  W 16 odcinku zabierzemy Was wraz z leśnikami na trening strażacki, zdradzimy tajniki wabienia jeleni oraz przeanalizujemy rynek przyrządów celowniczych. Zapraszamy.

  Dziś zabierzemy Was na turniej Long Shot, pokażemy wyjątkowe kamery, które mogą przydać się myśliwym oraz rozpoczniemy cykl treningów strzeleckich pod okiem trenera.

  W odcinku 18 pokażemy targi łowieckie Hubertus Expo 2012 w Warszawie oraz zabierzemy Was po raz kolejny na strzelnicę. Tym razem postrzelamy do... bażanta. Zapraszamy.

  W odcinku 19 przejedziemy się niezwykłym pojazdem dla myśliwego, porozmawiamy o ręcznym wyrobie broni oraz zajrzymy na strzelnice, na której poznamy różne rodzaje amunicji.

  W odcinku 20 dowiemy się ciekawych rzeczy o polowaniu z łukiem, przystrzelamy broń oraz przetestujemy najnowocześniejszą technologię, rodem z kina s-f, czyli kamerę termowizyjną.

  W odcinku 21 zapoznamy się z czym do lasu chodzą bowhunterzy oraz odwiedzimy strzelnicę, aby tym razem potrenować strzelanie do makiety rogacza i lisa. Zapraszamy.

  W odcinku 22 zapoznamy się z aktywnymi ochronnikami słuchu, zapytamy jak przygotować wyprawę safari oraz odwiedzimy strzelnicę gdzie zapolujemy pancernego zająca.

  W odcinku 23 porozmawiamy o rynku pamiątek myśliwskich, sprawdzimy jak wykorzystać turniej strzelecki oraz potrenujemy na strzelnicy, tym razem strzelanie do makiety dzika.

  W odcinku 24 porozmawiamy o tym, jak ważny jest trening strzelecki pod okiem fachowca oraz odwiedzimy imprezę, na której myśliwi promują łowiectwo. Zapraszamy.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego