SEZON 17 - 2016 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 17 - 2016

ARCHIWUM
Panowie redaktorzy postanowili sprawdzić świeże ścierniska, w poszukiwaniu dzików i selekcyjnych koziołków. Zapraszamy na kolejne przygody prosto z łowiska.
Witamy i zapraszamy tym razem na pewne nietypowe polowanie. Jeden z naszych Widzów wygrał pewną licytację, z której pieniążki poszły na bardzo szczytny cel.
Tydzień temu nasz gość zaczął przygodę z magazynem Darz Bór i pięknymi bykami na rykowisku. Dzisiaj, skończymy polowanie, zapraszamy do oglądania.
Zapraszamy na odciek prosto ze spalskiego Hubertusa 2016. Po raz pierwszy okazję aby zapolować miał Pan redaktor. Ale polował nie sam, tylko ze specjalnym gościem.
Skończyły się niestety Wielkie Łowy Borów Dolnośląskich, ale za to coraz prężniej rozwija się inna duża impreza łowiecka w regionie, czyli Wielkie Łowy Puszczy Żagańskiej.
Czas zakończyć sezon Hubertusów relacją z polowania w Węgrowie. Na tej największej w Polsce imprezie polowało ponad pół tysiąca Kolegów i Koleżanek po strzelbie!
Odkładamy broń i ruszamy z naganką, aby poznać trudy pracy naganiaczy, podkładaczy i ich wspaniałych psów myśliwskich. Zapraszamy na przygodę.
Pan redaktora skradał się, i to dosłownie na czworaka, za selekcyjnym danielem. Zobaczcie jak emocjonujące jest polowanie na te wspaniałe zwierzęta.
    
 Jesteśmy w jednej z najnowocześniejszych fabryk jaka produkuje broń myśliwską. Chodźcie z nami i zobaczcie, jak powstają sztucery i broń śrutowa firmy Blaser.
Nasz pierwszy kontakt z austriackimi Alpami i ich mieszkańcami - kozicami górskimi. Choć jak się okaże, nie tylko... zobaczcie jak nam poszło oraz jak piękne są Alpy z bliska.
Drugi i zarazem ostatni odcinek naszego wspaniałego polowania na kozice górskie w austriackich Alpach. Tym razem pełna przygód wyprawa zakończona...
Ekipa Darz Bór wybrała się na polowanie świąteczne. Przemek i Jarek poszli zapolować na kozła. W tym odcinku zobaczycie czy Jarkowi dopisało szczęście i czy coś upolował
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego