SEZON 16 - 2016 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 16 - 2016

ARCHIWUM
Nie ma chyba nic przyjemniejszego, niż polowanie o poranku. Pewnego, letniego poranka, zamiast smacznie pospać, pojechaliśmy na pola zapolować na... zobaczcie sami.
Sprawdzimy swoje umiejętności, na turnieju strzeleckim. Zapraszamy na relację z tegorocznego Pucharu Blasera. Pan redaktor również wziął udział w zawodach.
Zapraszamy na 196 odcinek, w którym Przemek, spróbuje... zadąć w róg:) Wszystko z okazji jednego z najsłynniejszych w Polsce konkursów dla sygnalistów myśliwskich.
Byliśmy w Danii, w której odbyła się impreza ZEISS Field Shooting Event. Mogliśmy tam przetestować najnowszy sprzęt znanych marek, oraz nasze umiejętności.
Pan redaktor zmierzy się z kolegami z zagranicy w jednym z najlepszych turniejów strzeleckich w Europie - ZEISS Field Shooting Event 2016. Oglądajcie i sprawdźcie.
Jesteśmy w Poznaniu z studentami Uniwersytetu Przyrodniczego. Każdy kto nosi w sercu pasje do łowiectwa i wybiera się na studia, może zgłębiać wiedzę na tej uczelni.
Poznajcie waszą ekipę... oraz plany na najbliższą przyszłość. Poznajcie też bliżej ekipę, która w pocie czoła pracuje nad kolejnymi odcinkami magazynu Darz Bór.
Zapraszamy na wspólną wyprawę wzorem dawnych traperów. Tym razem będziemy towarzyszyć Jarkowi, którego dawno nic tak na polowaniu nie zaskoczyło...
Towarzyszymy Przemkowi w jego poszukiwaniach selekcyjnego kozła. Wszystko podczas dwudniowego polowania, połączonego nocką przy ognisku i pełnym kociołku.
Pora zakończyć naszą pierwszą traperską wyprawę. A najlepiej zrobić to... porannym polowaniem. Zobaczcie jak po wyczerpujących łowach, Przemek i Jarek spisali się o poranku.
Tym razem Przemek zabierze Was na poszukiwanie rogacza w towarzystwie kolegi Maksyma - polującego w kole łowieckim "Orzeł" Świnoujście.
Tym razem, zabieramy Was na krótką wizytę na strzelnicy, na której swoje umiejętności w strącaniu rzutków sprawdzi Przemek i Jarek wraz z dianami.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego