SEZON 15 - 2016 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 15 - 2016

ARCHIWUM
Sezon targowy co prawda za nami, ale kto nie zdążył załapać się na fantastyczne imprezy dla myśliwych, ma szansę wszystko nadrobić z magazynem Darz Bór.
Na prośbę redakcji Onetu, gościliśmy w łowisku ich ekpię, pokazaliśmy im prawdziwe polowanie. Po wszystkim, udaliśmy się już na własne polowanie na dzika.
Pojechaliśmy na zachód zobaczyć co do zaprezentowania mają jedne z najbardziej znanych firm poświęconych myślistwu i nie tylko. Pora na testy..
Po wizycie na świetnej imprezie Shooting Day, przyszedł czas na nieco mniej spektakularne, ale swojskie targi Hubertus Expo w Warszawie. Zobaczcie jak było.
Po relacji z targów w Polsce, czas na relację z największych w Europie targów IWA Outdoor & Classic w Norymberdze. Przez kolejne 3 odcinki pokażemy wam co się działo.
    
Kolejny spacer po targach IWA 2016. Tym razem "pobawimy się" zabawkami dla specjalistów, wpadnie nam w ręce F16... oraz porozmawiamy z "Czechami".
Już po raz ostatni wybieramy się na targi w Norymberdze. Tym razem naszą uwagę skierowaliśmy na myśliwską odzież i najnowszą optykę.
Pan redaktor ruszył na konfrontację z dzikami. Opuszczamy duszne hale targowe i zaczynamy serię odcinków na powietrzu. Pierwszy z nich, to emocjonujące polowanie na dziki.
Przystrzelanie broni, praca z wieżyczkami balistycznymi i trening strzelecki na kuli i na śrucie. Tak powinien zaczynać sezon każdy myśliwy. Zapraszamy.
Wybraliśmy się na największy turniej dla strzelców długodystansowych. Wśród uczestników było bardzo wielu myśliwych z Polski i zagranicy i nie byli oni tylko tłem tego turnieju.
    
Jesteśmy na kanale nad Odrą. To tam postanowiliśmy się zaczaić na nieco już zapomniany w Polsce gatunek łowny, czyli piżmaka. Będzie nieco sentymentalnie.. sprawdźcie.
Pan redaktor zapoluje na koziołka, przy okazji pewnego bardzo sympatycznego spotkania Kolegów myśliwych z Koła Łowieckiego "Knieja" w Lubinie.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego