SEZON 14 - 2016 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 14 - 2016

ARCHIWUM
 Po polowaniu na pióro czas zapolować na grubszego zwierza. Tym razem, mamy okazję wyruszyć na łowy z Kolegami Przemka z jego rodzimego Koła Łowieckiego "Orlik" w Szczecinie.
  Coraz częściej w polskich lasach można spotkać daniele. A w niektórych miejscach, jest ich szczególnie dużo. I właśnie w takie miejsce udaliśmy się na ekscytujące polowanie.
  Kończymy naszą przygodę w kole łowieckim "Drop" z Gostynia i... zapraszamy na kolejne polowanie - tym razem z koleżankami ze Śląska. Zapraszamy.
 Tym razem z naszą kamerą zawędrowaliśmy w okolice Słupska, aby wziąć czynny udział w polowaniu zbiorowym metodą skandynawską. Nie były to jednak zwykłe łowy...
 Zapraszamy Was do ogladania odcinka, w którym Pan redaktor zabierze Was na spacer po lesie by porozmawiać o tym co dzieje sie wokół Polskiego Łowiectwa.
  Początki jak wiecie nie są łatwe. Nam też po drodze do Norwegii trafiały się lepsze i gorsze momenty. Ale ekipy magazynu Darz Bór nic nie jest w stanie zatrzymać.
  Po porannym zapoznaniu z ekipą z Norwegii, ruszyliśmy z menerem tropić łosia. Czy polowanie u boku kobiety, okaże się mniej wymagające niż wspinaczka z rodowitym góralem?
  Po całym dniu chodzenia po górach za psem, tym razem postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda polowanie oczami myśliwego, stojącego na tak zwanym poście.
 Już czwarty raz spotykamy się z Wami podczas naszej Norweskiej wyprawy. Tym razem, w łowisku padły pierwsze strzały. Kto był Tego autorem? Obejrzyjcie ten odcinek aby sprawdzić.
 Kolejny odcinek Norweskiej sagi. Zabierzemy was na polowanie z samym szefem wyprawy. Zobaczycie także jak mieszkała ekipa Magazynu "Darz Bór" na dalekiej północy.
 Już po raz ostatni spotykamy się z Wami w pięknej Norwegii. Po czterech dniach poszukiwań resztkami sił postarami się jeszcze wytropić łosia. Kto wie może zdarzy się okazja last minute?
 Już po raz ostatni spotykamy się z Wami w pięknej Norwegii. Po czterech dniach poszukiwań resztkami sił postarami się jeszcze wytropić łosia. Kto wie może zdarzy się okazja last minute?
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego