SEZON 13 - 2015/2016 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 13 - 2015/2016

ARCHIWUM
 Wyruszyliśmy do Namibii! W pierwszym odcinku opowiemy o podróży na czarny ląd oraz pokażemy wam jak odmienne są nasze światy. Darz Bór! A właściwie Darz Busz!
  Po błyskawicznej aklimatyzacji, już drugigo dnia pobytu przyszło nam zmierzyć się z Namibijskim klimatem i... najlepiej, zobaczcie sami. Pora na kolejny odcinek z serii Darz Busz.
  W kolejnym odcinku wybierzemy się na dalsze zmagania Pana redaktora na safari w Namibii. Po całym dniu zmagań trzeba mieć gdzie odpocząć, w tym miejscu pojawia się farma Blasera.
 Kolejny odcinek z serii Darz Busz. W którym to poznacie nowych PH czyli Professional Hunters. Poznacie również naszych kolegów z Polski którzy tak jak my zapragneli zapolować w Afryce.
  Tymrazem mieliśmy okazje zapolować z doświadczonym myśliwym, który zwiedził niemal cały świat polując z sukcesem na przeróżne gatunki zwierząt.
  Po kilku odcinkach z gorącej Namibii musimy wracać do zimnej Polski. Na szczęście słonecznej i... pełnej zwierzyny. Zapraszamy na polowanie na pióro i relację ze Spalskiego Hubertusa.
  Ostatnio musieliśmy się rozdzielić na dwie ekipy. Jak spisał się team Spalski już wiecie, tym razem pora sprawdzić jak Przemek poradził sobie w Węgrowie. Zapraszamy :)
  Porozmawiamy trochę o broni i kalibrach, których używamy na afrykańskim safari. Poszukamy też jak zwykle okazji do upolowania oryksa.
  Tym razem dołączyliśmy do ekipy, która ruszyła na poszukiwania rannego oryksa. Poznaliśmy dzięki temu metody tropienia afrykańskich myśliwych, oraz pracę psów.
 Polowanie w Namibii na długo pozostanie w naszej pamięci. Tydzień pobytu minął na prawdę szybko. Ale w tym czasie udało nam się odkryć sporo tajemnic afrykańskiego safari.
  Wreszcie koniec - uwierzcie nam, naszej wyprawie do Afryki towarzyszyło tyle emocji i przygód, że nie sposób się było nimi z Wami nie podzielić. I mamy nadzieję, że choć trochę nam się udało.
  Po powrocie z Namibii z ochotą wyruszyliśmy razem ze znanym już Wam Jarkiem na polowanie. Jeszcze nie do lasu, tylko na stawy, na których gromadzą się setki kaczek.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego