SEZON 12 - 2015 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 12 - 2015

ARCHIWUM
  Zapraszamy na kolejne emocje z magazynem Darz Bór. Tym razem dziki wystąpią w roli statystów, a rolę główną obejmą szpice myśliwskie - karelskie psy niedzwiedzie i łajki.
  Korzystając z przepięknej pogody wybraliśmy się na polowanie na koziołka.
 W poprzednim odcinku podchodziliśmy naszego wypatrzonego koziołka, ale duży ruch w łowisku nam to utrudniał. Przeczekaliśmy noc aby rano zapolować...
 W tym odcinku będzie dużo dmuchania. Dmuchać będą Panie i Panowie. Starsi i młodsi. Myśliwskie rogi, muszle trytona i inne gadzety rozpala publike do czerwoności.          
  Jeśli sądzicie, że Panie nie nadają się na polowanie, zobaczcie jak radzą sobie na strzelnicy, a szybko zmienisz zdanie... albo nie. Zapraszamy na kolejny odcinek ze strzelnicy.
 Seter Szkocki Gordon - jeśli uważacie, że setery szkockie służą jedynie do polowań na kaczki, to się mylicie. Poznajcie jedną z ciekawszych ras psów myśliwskich.
 Nasza ostatnia część wielkiego przeglądu nowości w świecie broni myśliwskiej. Tym razem zajrzymy do takich uznanych marek jak Mauser czy znanej w Polsce CeZetki.
  Tym razem zapraszamy na bezkrwawe łowy. Nie dlatego, że Pan redaktor pudłował, tylko z powodu naszego nietypowego gościa - fotografa dzikiej przyrody - Arka Listkiewicza.
  Wybralismy się na konkurs sygnalistów myśliwskich o Róg Wojskiego. Każdy, kto próbuje swoich sił w grze na rogu myśliwskim marzy aby zdobyć to trofeum.
 Wybraliśmy się na dwie imprezy związane z łowiectwem.
 Tym razem Pan redaktor postanowił sprawdzić co ciekawego dzieje się w jego łowisku po wakacyjnej przerwie. Wracamy do lasu!
 Czas rykowiska to wyjątkowa pora dla każdego myśliwego. A już całkiem niezwykle robi się kiedy taki myśliwy potrafi posługiwać się specjalnymi... instrumentami.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego