SEZON 10 - 2015 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 10 - 2015

ARCHIWUM

  Aby tradycji stało się zadość, nie możemy w Listopadzie ominąć Wielkich Łowów Borów Dolnośląskich. Tym razem już po raz trzeci podglądamy myśliwych w akcji oraz samą imprezę.

  Jeśli nie macie dość Kolegów polujących na Wielkich Łowach Borów Dolnośląskich, to zapraszamy na drugą część relacji, w której dokończymy polowanie i zawitamy na uroczysty pokot.

 W tym odcinku zaplanowaliśmy nagranie nocnego polowania na dziki. Zanim to nastąpi wybierzemy się za dnia na rekonesans. Wspomnimy także o sprzęcie jaki ze sobą zabraliśmy.

 Był rekonesans, teraz pora na prawdziwe polowanie. Żeby filmować w nocy, zabraliśmy ze sobą specjalne emitery podczerwieni. Zobaczcie, jak pan redaktor poradził sobie w nocy.

 W tym odcinku zasięgniemy kilku informacji prosto z ważnego spotkania myśliwych i rolników z politykami, oraz przetestujemy nowy samochód stworzony dla myśliwych.

  W tym odcinku Diany poraz kolejny pokażą nam, że nie tylko potrafią przyrządzać przyszności z tego co mężczyzna przyniesie z lasu. Ale kiedy trzeba same potrafią upolować dzika.

  Jeśli mało Wam emocji na polowaniu z dianami to zapraszamy na dalszą część łowów oraz na kameralny pokot, na którym Przemek wręczy pewnej Pani bardzo oryginalny medal...
 Jeśli jesteście ciekawi jak polują zbiorowo w Szwecji czy Danii, to obejrzyjcie ten odcinek. Pokażemy wam w nim jak wyglądają polowania metodą Skandynawską.
  Zostajemy jeszcze w Czułchowie aby dowiedzieć się więcej na temat polowania metodą Skandynawską. Porozmawiamy z organizatorami tej metody polowań.
  Wybierzemy się na wycieczkę do hodowli danieli. Dowiecie się o przepisach i warunkach jakie trzeba spełnić żeby założyć własną zagrodę. Odwiedzimy również targi Knieji...
 Zima w tym roku była wobec nas okrutna, nie z powodu odśnieżania.. wręcz przeciwnie. Śniegu doczekaliśmy ku naszemu zdziwieniu wiosną. Bez zastanowienia wybraliśmy się na lisa.
 W poprzednim odcinku Przemek zabrał śrutówkę, kilka wabików i kombinezon.. w tym odcinku przyjdzie mu sprawdzić się w niełatwtch warunkach w roli wabiarza.
 Tym razem, gościliśmy z kamerą na ciekawych zawodach wabiarskich w województwie Dolnośląskim. Byli tam wśród nas najlepsi wabiarze w Polsce. Zapraszamy :)
 Dalszy ciąg zmagań jednych z najlepszych w Polsce wabiarzy zwierzyny drapieżnej. Sprawdzimy w boju kolejnego myśliwego oraz zawitamy na pokot.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego