SEZON 1 - 2012 - Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

SEZON 1 - 2012

ARCHIWUM

  W pierwszym odcinka magazynu Darz Bór porozmawiamy o tym, jak w Polsce zostać myśliwym. Sprawdzimy ile to kosztuje i jaka odpowiedzialność spada na myśliwego.

  W drugim odcinku porozmawiamy o pozyskiwaniu środków z polowań dewizowych, przetestujemy też popularną ostatnio bieliznę termiczną i zajrzymy na Spalskiego Hubertusa.

  Odcinek trzeci magazynu Darz Bór to wizyta na strzelnicy myśliwskiej, test myśliwskich kaloszy za grubą kasę i rozmowa z sokolnikiem o jego, a właściwie jejpodopiecznych. Zapraszamy.

  W 4 części wspomnimy o dopłatach unijnych dla kół myśliwskich, o czworonożnych towarzyszach myśliwego oraz powąchamy dzikiej kuchni na konkursie kulinarnym.

  W piątym odcinku rozerwiemy się przed komputerem, poznamy ciekawe kosmetyki dla myśliwego oraz poznamy przodka samego Henryka Sienkiewicza. Zapraszamy do oglądania.

  W tym odcinku odwiedzimy dziką zagrodę w Manowie, sięgniemy pamięcią do czasów kufajki i panterki, aby sprawdzić jak zmienił się strój myśliwego a z przedszkolakami dokarmimy zwierzęta.

  Pierwsza część ciekawej rozmowy z Panem Zbigniewem Masłowskim o przyrządach celowniczych oraz rozmowa z Naczelnikiem Wydziału Hodowli Lasu RDLP Szczecin.

  Druga część rozmowy na temat przyrządów celowniczych. Spróbujemy policzyć wraz z naukowcami dzikie zwierzęta oraz porozmawiamy o Ośrodkach Hodowli zwierzyny.

  Kolejna część rozmowy z Panem Zbigniewem Masłowskim. Odwiedzimy okręgową komisję wyceny trofeów myśliwskich i sprawdzimy jak wygląda rynek prasowy w branży łowieckiej.

  Ostatnia część interesującej rozmowy na temat przyrządów celowniczych. Relacja z największych w Europie targów łowieckich IWA 2012 oraz rozmowa na temat kar za nieodpowiednią selekcję.

  Duża relacja z targów łowieckich IWA 2012 z perspektywy polskich wystawców i dystrybutorów. Wyruszyliśmy też do lasu po zmroku, aby sprawdzić nowoczesne noktowizory.

  Jakie nowości na nowy sezon przygotowali dla myśliwych producenci broni? Porozmawiamy o bezpiecznym i odpowiedzialnym zachowaniu w lesie oraz zajrzymy do prasy łowieckiej.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego