- Darz Bór TV

Przejdź do treści

Menu główne:

 DARZ BÓR TV to miejsce, do którego trafiają materiały, które nie zmieściły się nam w programie. Możecie więc znaleźć tutaj wiele relacji z turniejów strzeleckich, festynów myśliwskich, wystaw, muzyki myśliwskiej, pokazów czy targów. Nie zabraknie także praktycznych rad na temat łowiectwa, o które będziemy prosić doświadczonych fachowców. Nie zabraknie dodatkowych wrażeń z lasu, a zwłaszcza z polowań, na których zawsze dzieje się więcej, niż to, co zdążymy pokazać w telewizji. Na naszym kanale zmieści się także koncik techniczny, w którym zaprezentujemy ciekawostki ze świata sprzętu i gadżetów łowieckich. Nie tylko na polowanie. Wkrótce możecie się spodziewać kilku nowości, ale więcej o tym dowiecie się już niedługo, z jednego z naszych materiałów wideo. Zapraszamy i czekamy na Wasze propozycje tematów do realizacji.

 Magazyn DARZ BÓR stara się być na wszystkich ważnych imprezach łowieckich w Polsce i w miarę możliwości za granicą. Nie inaczej było z imprezą w Warszawie. Wróćmy na chwilę na targi Hubertus Expo w Warszawie.

  O tym, że dzika zwierzyna potrafi doprowadzić an skraj bankructwa koło łowieckie doskonale wie większość myśliwych. Dlatego w naszym magazeynie i w materiałach internetowych, będziemy starali się podpowiadać jak chronić uprawy.

 Z małym opóźnieniem ale w końcu oddajemy do waszej dyspozycji pełen wywiad ze Sławkiem Pawlikowskim na temat wabików i metod wabienia. na kozły, na gęsi, byki i... dziki.

  Zapraszamy na skrót wydarzeń z turnieju 5-ciu Wspaniałych, który mimo opierania się na zasadach wieloboju myśliwskiego, wprowadza do zawodów wiele udziwnień i niespodzianek dla uczestników. Zapraszamy.

 Wszystko co nie zmieściło sie w naszej telewizyjnej relacji z targów Hubertus Expo w Warszawie możecie zobaczyć w naszej Darzborowej telewizji. Tym razem zapraszamy na pouczającą rozmowę z kolegami wabiarzami.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego